Hakkımızda

Leyla-Hilton

Fotoğrafım 2012′de Sarıgerme’deki Hilton’da çekildi.

Hakkımızda değil aslında Hakkımda

İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. Üniversite’de psikoloji okudum, Amerika’da dünyaca ünlü bir psikolog ile 6 sene çalıştım. Uzmanlık alanım, beyni zarar görmüş çocukların tedavisi ve romantik problemleri olan gençler ve çiftler. Profesyonel cv’mi burada açıklamayacağım çünkü swinger hayatım, tüm hayatımı değil eğlence hayatımın bir kısmını oluşturuyor. Ayrıca benim de çıplak fotoğraflarımı görmelerini asla istemeyeceğim bir ailem var.

16 yaşımdan beri erkek arkadaşlarım oldu ve hep çok canlı bir fantezi hayatım vardı. Amerika’ya gelip de swinger toplumunu keşfedene kadar seks hayatım konusunda hep bir arayıştaydım. Seks kendimi ifade ettiğim yönlerden biri. Benim gibi düşünen ve yaşayan çiftler ve teklerle tanışmak kişiliğimi ve vücudumu tanımamda çok faydalı oldu. Türkiye’deki erkek arkadaşlarımla(aman duymasınlar üzülürler) hiç orgasm olmadığımı fark ettim. Orgasm tekniklerini ve anatomimi çalıştım. Şimdi hemen hemen her seks yaptığımda ‘Dünyanın sonu gelse ve şu anda ölsem, geriye dönüp bakmam’ hissiyle orgasm oluyorum. Senelerce bu hissi yaşamamışım üzücü ama geç olsun güç olmasın. Bu arada birçok güzel arkadaşlıklar kurdum. Arkadaşlıklarımın kimisi seks içeriyor, kimisi içermiyor.

Profesyonel olarak çiftler için swinger rehberlik servisi veriyorum. Amerika’ya seyahat ettiğiniz haftasonu için 5 şehirden seçtiğiniz birindeki San Francisco, Miami, Los Angeles, New York ve Las Vegas’taki üyelik gerektiren parti listelerini ve rsvp kurallarını bildiriyorum. Tek erkekler için ise nadiren de olsa tek erkeklere açık partiler oluyor. Bana FaceBook’tan mesaj atıp Amerika’da bulunacağınız tarihi bildirirseniz size servisimin detaylarını gönderirim.

Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Gene gelin;)

Jayla

Bana swinger sitelerinden ulaşmak isterseniz, iletişim bilgilerim şöyle:

Adult Friend Finder profil adım: 321action3 – Sayfama bolca fotoğraf ve video koydum;)

Kasidie  profil adım: LongStrokes